ВЕЛО-РЕКЛАМА

Замовити!
Замовити для постійних клієнтів!
 veloreklama

Промобайкі, реклама на велосипедах, її називають по-різному, але принцип у всіх один і той же: привернути увагу людини своєю незвичністю і створити позитивний імідж завдяки креативності.

Пояснення ефективності Промобайков криється в руйнуванні “щита”, який людина автоматично включає, щоб сховатися від тисяч оголошень навколо. Вся стандартна рекламна інформація фільтрується свідомістю, але Велореклама дозволяє викликати інтерес до вашого оголошення. Новизна і невелика кількість промобайков на сьогоднішній день робить цей канал реклами революційно ефективним.

Ваш потенційний клієнт замість уже звичного ігнорування оголошень на сітілайтах, самостійно зупиняється у вашої Велореклами, щоб з цікавістю розглянути меседж.

Ідеальне рекламне рішення, що дозволяє доставити ваше повідомлення в будь-яке місце і в будь-який час.

Промо-Ровер по справжньому відкриває величезні можливості. Відтепер ви не залежите від конкретного місця розташування білборда або ситілайта.

Будь-яке місце, де може проїхати велосипед – ваша потенційна рекламна точка.

Не тільки приваблює, а й утримує увагу.

Все про Вело-Рекламу (як замовити, умови, тарифи)

.

veloreklamaУмови вело-реклами

Представляємо вам новий, альтернативний і екологічно чистий вид реклами: вело рекламу, білл борди, флаєра, та інші види просування свого бренду на будь яких заходах.

Якщо ви хочете дати знати про себе людям і клієнтам, то ВЕЛОРЕКЛАМА – це ваш вибір! Ми можемо запропонувати велику кількість велосипедів, розміщення вашої реклами на банерах різних розмірів і навіть форм! Це прекрасна альтернатива звичайної реклами, тому що ми можемо пересуватися по потрібному вам маршрутом, наші велосипедисти можуть бути одягнені у вашому корпоративному стилі і також роздавати флаєри, листівки та іншу інформацію, а далі – більше: можемо їздити в супроводі з вашими аудіозаписами та слоганами.

Можете звернути увагу, наскільки велореклама набрала оборот в Європі та за кордоном, і адже це відмінний приклад великого успіху! :) Кількість наших практичних велосипедів може бути необмежено і ми можемо брати участь у масових заходах і привертати увагу ваших потенційних клієнтів! Цей напрямок нашого велосипедного справи тільки розвивається і тому ми будемо максимально вигідними для вас!

Наш лайтбокс на колесах не зможе зупинити ні співробітник ДАІ, ні співробітник адміністрації міста. ЦЕ всього лише велосипед!

Незвичайний дизайн, внутрішнє підсвічування лайтбоксу, звукова системи залучать 100% уваги перехожих і водіїв.

Саме веломобіль доставить Вашу рекламу в необхідне місце скупчення цільової аудиторії.

Наш партнер по реалізації даного проекту – клуб “Вело-Стрий”

0008