ВИГОТОВЛЕННЯ РЕКЛАМИ

Замовити!
Замовити для постійних клієнтів!

Зразки робіт

ВИВІСКИ СВІТЛОВІ Світлові вивіски вирішують одну або відразу кілька завдань:

- Інформаційну (за якістю та утриманням вивіски легко визначити спрямованість послуг і статус організації);

- Декоративну (ретельно спроектовані світлові вивіски прикрашають нічні вулиці, створюючи особливий колорит міського життя);

- Підняття іміджу (фірма, яка замовила собі світлову рекламу, проявляє турботу про власний імідж, причому рівень виготовлення вивісок – повинен неодмінно відповідати статусу компанії);

ВИВІСКИ НЕ СВІТЛОВІ

Несвітлова вивіска — це площина будь-якої форми з нанесеною на ній рекламною інформацією без внутрішньої підсвітки. Матеріалами, які використовуються для виготовлення несвітлових вивісок є акрил, ПВХ, стільниковий полікарбонат, оцинкований лист, банерна тканина. Зображення на жорстку основу наноситься за допомогою аплікацій з вінілових плівок (плотерна порізка або повноколірний друк). Банерні вивіски виготовляються методом нанесення повноколірного друку на банерну тканину. При потребі, в темну пору доби несвітлові вивіски можна підсвічувати зовнішнім світлом.

ОБ’ЄМНІ БУКВИ ефектний і порівняно недорогий спосіб заявити про свою фірму;

КАСЕТОНИ

Касетон – це один з найпопулярніших видів рекламних вивісок на сьогоднішній день. Вона встановлюється перпендикулярно будівлі. Це дозволяє перехожим бачити рекламу компанії, навіть не підходячи до її дверей. Такі конструкції вважаються одним з лідерів серед усього розмаїття рекламних повідомлень, які використовуються в зовнішній рекламі.

ШТЕНДЕРИ (СПОТИКАЧКИ)

Штендери (спотикачі) – виносні рекламні конструкції, які використовуються в якості реклами на вулицях, в торгових залах різноманітних магазинів тощо. Вони встановлюються поруч з місцями продаж, неподалік кафе, магазинів, офісів. Штендери часто-густо відіграють роль основного, а де-коли і єдиного засобу зовнішньої реклами.

ТАБЛИЧКИ, ВКАЗІВНИКИ, СТЕНДИ Найпопулярніші такі різновиди табличок: інформаційні; офісні; рекламні; настільні; дверні; фасадні; табличка-вказівник.

КУТКИ СПОЖИВАЧА